01 سپتامبر 2020
سپتامبر 1, 2020

لابیاپلاستی در تهران

سپتامبر 1, 2020 ۰ Comment

عمل لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران : لابیاپلاستی ، یکی از محبوب ترین و رایج ترین جراحی های زیبایی زنان در میان بانوان ، می باشد ؛ به گونه ای که روزانه به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود.

هدف از انجام عمل لابیاپلاستی ، اصلاح اندازه لابیاهای درونی و بیرونی واژن می باشد ؛ انجام این روش از جراحی زیبایی زنان ، علاوه بر زیباسازی واژن ، جنبه درمانی بسیاری ؛ از جمله رفع و درمان خشکی واژن و از این قبیل موارد نیز دارد.

بزرگی لابیاها ، علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان و همچنین اعتماد به نفس آن ها ، منجر به بروز مشکلاتی در انجام فعالیت های ورزشی ؛ همانند دوچرخه سواری و در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و از این قبیل موارد نیز می گردد ؛ که با انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، می توان به رفع آن ها پرداخت.

چگونگی انجام عمل لابیاپلاستی

امکان انجام عمل لابیاپلاستی ، به دو روش جراحی و لیزر وجود دارد ؛ که در ذیل به طور مختصر در رابطه با هر یک از آن ها توضیح داده ایم.

لازم به ذکر است ، انتخاب کدام یک از دو روش فوق به منظور انجام عمل لابیاپلاستی ، با توجه به شرایط بیمار بر عهده جراح و متخصص زنان می باشد ؛ بنابراین به پزشک معالج خود اعتماد کرده و اصرار به انجام روشی خاص نکنید.

عمل جراحی لابیاپلاستی

به منظور این روش از عمل لابیاپلاستی ، جراح زیبایی زنان با استفاده از تیغ جراحی ، اقدام به ایجاد برش کرده و بدین ترتیب پوست اضافه لابیا را بر می دارد و سپس برش های ایجاد شده را بخیه می زند ؛ لازم به ذکر است ، به منظور ایجاد برش های جراحی لابیاپلاستی ، دو تکنیک وجود دارد ؛ که آن ها عبارت اند از  :

تکنیک trim : در تکنیک trim یا تکنیک خطی ، برش های مورد نیاز به منظور انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، بر روی پوست اضافی لابیا مینور ایجاد می گردد.
تکنیک wedge : در این تکنیک از عمل جراحی لابیاپلاستی ، نیاز به ایجاد برشی V شکل ، بوده و پس از ایجاد برش ، بافت های مورد نیاز از ناحیه مرکزی برداشته می شود.
لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر ، عملی کم تهاجمی و ایمن بوده و مناسب بانوانی می باشد که از جراحی واهمه دارند ؛ در این روش ، جراح زیبایی زنان بدون ایجاد هیچ گونه برش و با استفاده از لیزر ، اقدام به کوچک کردن لابیاها می کند ؛ لازم به ذکر است ، به علت عدم ایجاد برش ، نیازی به ایجاد بخیه نیز نمی باشد.

در نهایت عمل لابیاپلاستی ، با اصلاح فرم ظاهری واژن ، منجر به افزایش اعتماد به نفس در بانوان می گردد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

دکتر سیما مظفر جلالی ، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران بوده و تجربیات بسیاری در این زمینه دارند ؛ جهت کسب روش های ارتباطی با ایشان به منظور مشاوره ، می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت مراجعه نمایید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران

بدون شک ، یکی از مهم ترین دغدغه های ذهنی بانوان خواستار انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، هزینه آن می باشد ؛ در این رابطه لازم به ذکر است که عمل لابیاپلاستی در هر فرد با توجه به پارامترهای بسیار متغیر بوده و تعیین هزینه نهایی آن ، نیازمند ویزیت توسط جراح و متخصص زنان می باشد ؛ از این رو به بانوان توصیه می گردد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.