04 آوریل 2020
آوریل 4, 2020

عمل بینی طبیعی

آوریل 4, 2020 ۰ Comment

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی از انواع مدل های جراحی رینوپلاستی می باشد که طی آن تنها ایرادات بینی برطرف شده و در واقع شکل و ساختار بینی به گونه ای تغییر می یابد که حالت طبیعی یک دماغ معمولی اما زیبا در آن حفظ گردد و بینی دستخوش تغییرات قابل تمایز و واضحی نشود.

اغلب کسانی که درخواست عمل بینی به سبک طبیعی را دارند نگران این هستند که جراح بینی حین عمل ، تیغه بینی آن ها را بیش از اندازه تراش نداده و فرم بینی به سبک فانتزی یا نیمه فانتزی تغییر نیابد. در این رابطه توصیه می شود قبل از اقدام برای عمل بینی حتما به دنبال یک جراح بینی طبیعی کار خبره باشید. کسی که به دفعات عمل بینی طبیعی را انجام داده و نتایج موفقیت آمیز و رضایت بخشی را در انتهای کار بدست آورده باشد.

عمل بینی طبیعی

متخصص جراحی بینی طبیعی چنانچه دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشد علاوه بر رفع نواقص و مشکلات موجود در بینی ، با حفظ تناسب نسبت به دیگر اجزای صورت ، بینی شما را به گونه ای تغییر خواهد داد که هیچ گونه ردی از عمل بینی بر روی آن باقی نمانده و گویی این بینی از ابتدا به همین شکل بوده است.

ویژگی های عمل بینی طبیعی
بینی طبیعی عمل شده در چهره شخص ، حس مصنوعی بودن را القا نمی کند و در عین سادگی یک زیبایی و جذابیت بکر به سیمای او می بخشد.

یک بینی طبیعی دارای خصوصیت های زیر می باشد:

پل بینی باید صاف و بدون قوس باشد
در مدل بینی طبیعی ، نوک بینی تیز نمی شود
در بینی های طبیعی یک زاویه معقول با لب ایجاد می شود
عمل بینی طبیعی گوشتی
همانطور که در مقاله های پیشین توضیح داده شد ، عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی ، به علت کم بودن استحکام غضروف در این نوع بینی ها امکان پذیر نمی باشد لذا عمل بینی طبیعی گوشتی مناسب ترین مدل برای افرادی است که دارای بینی های گوشتی می باشند.

عمل بینی طبیعی زنانه
خانم ها اغلب بیشتر از آقایان به زیبایی و تناسب ظاهر خود اهمیت می دهند از این رو عمل جراحی بینی معمولا در بین بانوان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. قابل ذکر است که پیش از این بیشترین مدلی که در جراحی بینی در بین خانم ها رواج داشت مدل فانتزی یا همان عروسکی بود اما امروزه با پیشرفت میل جامعه به سمت زیبایی طبیعی درخواست های عمل بینی طبیعی زنانه رو به افزایش است.

هزینه عمل بینی طبیعی
برای داشتن یک بینی طبیعی بی نقص باید نزد بهترین دکتر عمل بینی طبیعی رفته و معاینات و مشاوره های لازم را انجام دهید. سپس می توانید با داشتن مشاوره با وی و کسب اطلاعات در زمینه عمل جراحی بینی خود ، نسبت به هزینه عمل بینی طبیعی نیز آگاه شوید.