دندانپزشک کودکان خوب در کرج

کسانی که قصد انتخاب یک دندانپزشکی کودکان خوب در کرج را دارند تا کودک خود را برای معاینه و خدمات دندانپزشکی نزد او ببرند بهتر است این مقاله را مطالعه کنند. به این نکته مهم توجه کنید که یک دندانپزشک با متخصص دندانپزشک کودکان تفاوت دارد، یک دندانپزشک کودکان پس از اتمام دوره دندانپزشکی عمومی در آزمون تخصص شرکت کرده و به مدت ۳ سال دوره های تئوری و عملی تخصص را گذارنده است و دانش کافی در رابطه با رفتار با کودکان و روش های درمانی مناسب آن ها را می داند.

برای انتخاب یک دندانپزشک کودکان خوب در کرج می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
پس از تهیه لیستی از بهترین دندانپزشکان کودک درباره آن ها و میزان تحصیلات و سوابق کاری شان تحقیق کنید و پس از آن کودک خود را برای معاینه نزد او ببرید.
حتما برای انتخاب یک دندانپزشک کودکان نظر کودک را نیز بپرسید چرا که باعث می شود کودک در هنگام مراجعه به دندانپزشکی دچار ترس و استرس نشود.

دندانپزشک کودکان خوب در کرج

درباره دکتر ماندانا حجازی یکی از بهترین دندانپزشکان کودک در کرج

دکتر ماندانا حجازی در سال ۱۳۸۳ دوره دندانپزشکی عمومی پذیرفته شد و این دوره را به عنوان یک دانشجوی فعال و ممتاز سپری کرد.

ایشان در سال  ۱۳۹۱ در دوره تخصص دندانپزشکی اطفال پذیرفته شد و با موفقیت این دوره را نیز سپری کرد و در سال  ۱۳۹۴ توانستند بورد تخصصی خود را بگیرند.

ایشان در دانشکده دندانپزشکى قزوین به عنوان استاد مشغول به فعالیت شدند و ایشان هم اکنون در استان البرز به عنوان دندانپزشک کودکان مشغول فعالیت هستند.
دندانپزشک کودکان خوب

یک دندانپزشک کودکان خوب از روش های فلورایدتراپی و فیشورسیلانت برای جلوگیری از پوسیدگی استفاده می کند.
در صورت تشخیص نامرتبی دندان یا ناهنجاری های فکی کودک را به یک متخصص ارتودنسی خوب معرفی می کند تا با استفاده از روش های ارتودنسی پیشگیری از بروز ناهنجاری های فکی و دندانی پیشگیری کند.
در صورت بروز پوسیدگی دندان در کودکان با استفاده از تکنیک های مناسب اقدام به برطرف کردن آن ها می کند.
در صورتی که دندان کودک نیاز به جرمگیری و بروساژ داشته باشد انجام می دهد.
به والدین روش های مراقبت از بهداشت دهان و دندان کودکان را آموزش می دهد.
در صورتی که کودک عادات دهانی داشته باشد نکات مربوط به ترک آن را به والدین توضیح می دهد.
در صورتی که کودک ترس از دندانپزشکی داشته باشد روش های مناسب برای کاهش ترس و اضطراب را به والدین آموزش می دهد.