28 مه 2019
می 28, 2019

جراحی بینی فانتزی

می 28, 2019 ۰ Comment

جراحی بینی فانتزی

یکی از انوع جراحی های زیبایی بینی ، جراحی بینی فانتزی می باشد که کاندیدای خاص خود را دارد. تنها تفاوت این جراحی زیبایی با دیگر عمل ها در زاویه بین بینی و لب ها می باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره بینی فانتزی در اختیار شما قرار دهیم.( جراح بینی )

زیبایی یکی از مواردی می باشد که امروزه اهمیت بسیاری پیدا کرده است، انجام جراحی زیبایی بینی نیز یکی از مشهور ترین عمل هایی می باشد که به چهره فرد زیبایی و جذابیت می بخشد. انتخاب هریک از انواع جراحی های زیبایی به هدفی که فرد برای انجام جراحی بینی دارد وابسته است.

انجام جراحی بینی فانتزی برای هر فردی مناسب نیست، به عنوان مثال انجام جراحی بینی فانتزی به افرادی که بینی های گوشتی و صورتی بزرگ دارند توصیه نمی شود، زیرا طی این عمل تغییراتی ازجمله کوچک شدن سایز بینی، سربالا شدن نوک بینی، قوس دار شدن بینی و غیره صورت می گیرد.

جراحی بینی فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی

به دلیل ظرافت و دقت بسیار بالایی که در این جراحی زیبایی نیاز است، هر جراح بینی نمی تواند عمل فانتزی بینی را انجام دهد به همین دلیل ما به بیماران توصیه می کنیم که در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت کنند.

دکتر سید هادی حسینی نسب یکی از بهترین جراحان گوش و حلق و بینی تهران می باشند که تجربه بسیار موفقی در زمینه جراحی های زیبایی بینی دارد.

تاکنون افراد بسیاری برای انجام جراحی بینی به کلینیک ما مراجعه کرده اند، شما نیز در صورت تمایل می توانید یکی از کاندیدای انجام جراحی زیبایی بینی باشید که بهترین نتیجه را با ما تجربه کرده است.

برای مشاهده نمونه کار های دکتر حسینی نسب می توانید به قسمت گالری سایت و اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
تفاوت جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی

در جراحی بینی فانتزی ، بینی در مقایسه با دیگر جراحی های زیبایی کوچک تر، قوس دار و مقداری نوک آن سربالا تر می شود، اما ظاهر بینی های طبیعی به گونه ای است که جلب توجه نمی کند و افراد تنها برای برطرف کردن اختلالات عملکری بینی برای عمل اقدام می کنند.

لازم به ذکر است که در تمامی جراحی های زیبایی بینی استاندارد های زیبایی رعایت می شود.
بینی نیمه فانتزی چیست

به بینی هایی که تمام مشخصه های بینی فانتزی را ندارند و در عین حال شبیه بینی های معمولی نیز نیستند، بینی نیمه فانتزی گفته می شود. در اصل این یک اصطلاحی است که کاندیدا هنگام حضور در جلسه مشاوره بیان می کنند. این دسته از کاندیدا هدف شان از انجام جراحی بینی نیمه فانتزی تنها قوس بینی یا سربالا بودن نوک بینی و غیره می باشد.